הרצאה בריקוד בגדעונה 16/11

מופע אישי הנע בין הריקוד למילים, ומספר את סיפורו ההיסטורי והתרבותי של הפלמנקו. "פלמנקו אמימנרה" Flamenco A mi Manera הוא הזמנה למפגש עם הפלמנקו "בדרך שלי" - דרך המפגישה את ריקוד הפלמנקו עם הנתרופולוגיה. מדרך זו נולד מופע אישי המשלב קצב, מוזיקה וריקוד, ונע בין סיפור המפגש האישי שלי עם הפלמנקו לבין סיפורו ההיסטורי והתרבותי. המופע מציג את סגנונות הפלמנקו השונים תוך שימוש במגוון תלבושות ואביזרים, כשהקהל מוזמן לצפות וגם להשתתף בחוויה. חמישי, 16/11, מוזמנים 20:00 מתחילים 20:30 על מרפסת הסטודיו בגדעונה. כניסה בעלות 30 ש"ח במזומן בערב המופע.

"החג של החגים"

ענבל כהן ולהקת ביה"ס במופע Flamenco por Fiesta במסגרת ארועי החג של החגים בחיפה!!!! מופע שמח וססגוני לכל המשפחה, על הבמה המרכזית ברחבת בית הגפן. כניסה חופשית!!

פסטיבל אגן הים התיכון בעכו

יום ראשון 17.12.17 בשעה 21:00 - טבלאו פלמנקו במועדון הג'אם בעכו!! במסגרת פסטיבל אגן הים התיכון בעכו נופיע יחד ענבל, אופיר עטר (גיטרה ושירה) ועילאי בורלא (גיטרה) במופע טבלאו מסורתי. פתיחת דלתות ב20:00, כניסה במחיר 10 ש"ח בלבד!!!!

הרצאה בריקוד בגדעונה 16/11

מופע אישי הנע בין הריקוד למילים, ומספר את סיפורו ההיסטורי והתרבותי של הפלמנקו. "פלמנקו אמימנרה" Flamenco A mi Manera הוא הזמנה למפגש עם הפלמנקו "בדרך שלי" - דרך המפגישה את ריקוד הפלמנקו עם האנתרופולוגיה. מדרך זו נולד מופע אישי המשלב קצב, מוזיקה וריקוד, ונע בין סיפור המפגש האישי שלי עם הפלמנקו לבין סיפורו ההיסטורי והתרבותי. המופע מציג את סגנונות הפלמנקו השונים תוך שימוש במגוון תלבושות ואביזרים, כשהקהל מוזמן לצפות וגם להשתתף בחוויה. חמישי, 16/11, מוזמנים 20:00 מתחילים 20:30 על מרפסת הסטודיו בגדעונה. כניסה בעלות 30 ש"ח במזומן בערב המופע.

© 2017 by Inbal Cohen. Proudly created with Wix.com

  • White YouTube Icon
  • https://www.facebook.com/inbalcohen.
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now